Майбутні події

Телепрограма "Головна тема"
В програмі "Головна тема" на каналі "Україна" готується до випуску цакаве дослідження десяти добровольців, у яких спеціалісти визначали біологічний і психологічний вік, наскільки він співвідноситься з хронологічним і суб'єктивними відчуттями кожного. Я проводила дослідження психологічне: тривале інтерв'ю, заповнення декількох різних опитувальників, направлених на виявлення соціальної ситуації й ведучого типу розвитку, здатності адаптуватися до оточуючого середовища, навчатися. Також які має людина соціальні зв'язки, матеріальну й соціальну незалежність, чи здатна приймати рішення й відповідати за них. Важливим аспектом вважають досягнення соцального положення, завдяки яким люди відчувають себе молодше ровесників, якщо досягли, також важливий показник - самовідчуття з наявністю чи відсутністю шлюбу, емоційна стабільність, емпатія, чесність тощо.

Мірою психологічного віку є не те, якою людина себе відчуває, старою чи молодою, а його інтелектуальна, емоційна складова життя. Встановити психологічний вік також можливо з точки зору як людина оцінює зроблене й прожите. Чим більше людина планує прожити, тим людина молодше, чим старша психологічно, тим оцінює менше, що вдалося зробити.

Під час дослідження цікавим фактом виявилося те, що у чоловіків й жінок психологічний вік виявився різним, хоча паспортний був приблизно однаковим: 50 - 52.

Жінки більш орієнтовані на майбутнє, більш оптимістичні, соціально активні, а чоловіки - на сьогодення й досягення, бвльш тривожні щодо майбутнього, й намагаються компенсувати цю невпевненість за рахунок молодіжних розваг. Проте як жінки - за рахунок зовнішнього вигляду. Є серед учасників і такі, чий психологічний вік виявився десь на рівні підлітковому.
Загалом, очікуємо програму, буде дуже цікаво.

В ефірі 6.03 о 20.10

Вы можете связаться со мной удобным для вас способом
Вы можете связаться со мной удобным для вас способом